OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Aktualności

Aktualności

/oprowadzanie-w-jezyku-angielskim-dzien-otwarty-muzeow-krakowskich - 33277

Oprowadzanie w języku angielskim | Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich

W niedzielę 14 listopada o godz. 13 w ramach Dnia Otwartego Muzeów Krakowskich zapraszamy na oprowadzanie po wystawach czasowych w języku angielskim.

więcej ›
Fot. Dział Wiedzy o Sztuce, MOCAK

Warsztaty dla dzieci. Pejzaż dźwiękowy | Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich

W niedzielę 14 listopada o godz. 12 w ramach Dnia Otwartego Muzeów Krakowskich zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku 5–10 lat.

więcej ›
/dzien-otwarty-muzeow-krakowskich-w-mocak-u - 33279

Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich w MOCAK-u

W niedzielę 14 listopada w ramach Dnia Otwartego Muzeów Krakowskich wszystkim gościom oferujemy bilety ulgowe w cenie 7 zł. Zapraszamy również do MOCAK-u na specjalnie przygotowane wydarzenia.

więcej ›
/oprowadzanie-w-jezyku-polskim-z-audiodeskrypcja-dzien-otwarty-muzeow-krakowskich - 33281

Oprowadzanie w języku polskim z audiodeskrypcją | Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich

W niedzielę 14 listopada o godz. 15 w ramach Dnia Otwartego Muzeów Krakowskich zapraszamy na oprowadzanie po wystawach czasowych w języku polskim z audiodeskrypcją. Będzie ono dostosowane do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących.

więcej ›
/dostep-alternatywny-do-galerii-re-spacer-wirtualny-architektura - 33280

Dostęp alternatywny do Galerii Re – spacer wirtualny

Galeria Re MOCAK-u nie jest w pełni dostępna dla wszystkich ze względu na schody prowadzące na piętro. Aby umożliwić dostęp do ekspozycji każdemu odbiorcy, przygotowaliśmy spacer wirtualny po piętrze galerii oraz prezentowanej tam obecnie wystawie.

więcej ›
/chryzantemy-niecierpki-i-niezapominajki-warsztaty-towarzyszace-wystawie-krzysztofa-m-bednarskiego-symbole-zycia-po-smierci - 33320

Chryzantemy, niecierpki i niezapominajki – warsztaty towarzyszące wystawie Krzysztofa M. Bednarskiego Symbole życia po śmierci

W niedzielę 7 listopada w godzinach 11–13 zapraszamy rodziców / opiekunów i dzieci w różnym w wieku 7–12 lat na warsztaty plastyczne towarzyszące wystawie Krzysztofa M. Bednarskiego Symbole życia po śmierci.

więcej ›
/studio-mocak-jadwiga-sawicka-okladka-obca-ksiazce - 33256

Studio MOCAK. Jadwiga Sawicka. Okładka obca książce

MOCAK i RMF Classic zapraszają na rozmowę z Jadwigą Sawicką, poświęconą wystawie Okładka obca książce. Interwencja w bibliotece.

więcej ›
/aktywne-czytanie-moj-cien-jest-rozowy - 33252

Aktywne czytanie. Mój cień jest różowy

W sobotę 30 października o godzinie 12 zapraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na warsztaty aktywnego czytania.

więcej ›
porozmawiajmyo

Porozmawiajmy o Muzeum! Wizyty studyjne w MOCAK-u

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli środowiska edukacyjnego, także osoby korzystające ze zdalnego nauczania internetowego, do współpracy z MOCAK-iem i zorganizowania tematycznego spotkania dla grupy z zespołem Muzeum.

więcej ›
/ciche-godziny-w-mocak-u - 32656

Ciche godziny w MOCAK-u

W każdą środę od 16 do 19 w MOCAK-u obowiązują ciche godziny, podczas których w przestrzeni ekspozycyjnej nie będą organizowane wydarzenia, oprowadzania czy warsztaty, a prace emitujące głośne dźwięki oraz intensywne światło zostaną ściszone lub wyłączone.

więcej ›