OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Ferie w MOCAK-u

Ferie w MOCAK-u

30.01.2017

Opublikowano: 16.01.2017

Dział Edukacji MOCAK-u podczas krakowskich ferii zimowych organizuje twórcze zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży.

 • Warsztaty Bliskość sztuki
  W niedzielę 5 lutego o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które odbędą się w Galerii Re oraz w jej okolicy. Prace prezentowane na wystawie Performans społeczny, stworzone między innymi przez dzieci, staną się punktem wyjścia do działań artystycznych uczestników zajęć.
  Wstęp 10 zł. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: (12) 263 40 44*
 • Warsztaty dla dzieci i młodzieży
  Między 30 stycznia a 12 lutego
  zapraszamy stowarzyszenia działające nieodpłatnie na rzecz dzieci i młodzieży na twórcze warsztaty w MOCAK-u. Ich uczestnicy zwiedzą budynek muzeum, poznają wybrane prace prezentowane na wystawach czasowych i wykonają twórcze zadania. Wstęp: 1 zł od osoby. Terminy będą ustalane indywidualnie z każdą grupą. Planujemy przeprowadzić trzy warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać pod adresem: edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: (12) 263 40 44*
 • Lekcja muzealna – Karnawał zwierząt
  Między 30 stycznia a 31 marca zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej Karnawał zwierząt. Zajęcia rozpocznie zwiedzanie wystawy Sztuka wyjęta z codzienności. W części warsztatowej uczestnicy stworzą nietypowe portrety zwierząt. Rezerwacji można dokonać pod adresem: edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: (12) 263 40 44*. Cena zajęć wynosi 150 zł od grupy liczącej do 25 osób.

*Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.