OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Gra miejska //Pamiątka przemysłowego Zabłocia//

Gra miejska Pamiątka przemysłowego Zabłocia

31.05.2015 godz. 11

Opublikowano: 26.05.2015

Zachęcamy do wzięcia udziału w grze miejskiej organizowanej na terenie krakowskiego Zabłocia przez studentów Zarządzania Kulturą i Mediami Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach trzeciej edycji Festiwalu Kultury i Mediów POLIKULTURA Zabłocie: Komu? Po co?

Tematem przewodnim gry są dawne i obecne fabryki, których poznanie pozwoli lepiej zrozumieć historyczny i kulturowy kontekst tej dzielnicy Krakowa. Planowana trasa prowadzi przez najciekawsze obiekty fabryczne związane z przemysłowym zapleczem Zabłocia, także Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK znajdujące się na terenie dawnej fabryki Emalia Oskara Schindlera. Przy każdym punkcie na uczestników będzie czekało zadanie do wykonania związane z historią i charakterem danego obiektu, wymagające sprytu, spostrzegawczości i pomysłowości. W Bibliotece MOCAK-u będzie można zdobyć dodatkowe punkty, wykazując się wiedzą o Zabłociu.

Gra miejska jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia. Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny upominek związany z tematem wydarzenia.

Start: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
Data wydarzenia: niedziela 31 maja 2015 w godz. 11–15.

Zgłoszenia należy kierować na adres: gramiejska@polikultura.pl do 28 maja (czwartek).

www.polikultura.pl