OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Noc Księgarń w MOCAK-u

Noc Księgarń w MOCAK-u

20.09.2019 godz. 19–23

Opublikowano: 16.09.2019

20 września 2019 roku o godzinie 19 zainaugurowana zostanie Noc Księgarń. To pierwsza edycja ogólnopolskiego wydarzenia, które – na wzór Nocy Muzeów – ma stać się wyczekiwaną każdego roku inicjatywą. Wśród księgarń, księgarniokawiarni i kluboksięgarń, które przygotują coś specjalnego na tę okazję, nie mogło zabraknąć MOCAK Bookstore oraz Bunkier Bookstore MOCAK. Tego dnia obie będą czynne w godzinach 11–23.

Zapraszamy do udziału w warsztatach Wycinki nocy w Bunkier Bookstore MOCAK. Będzie to niepowtarzalna okazja do stworzenia własnego kolażu albo wykreowania nowych wizualnych dobranocek inspirowanych polskimi bajkami. Najlepsze prace zostaną nagrodzone – o wynikach uczestnicy dowiedzą się 23 września.

Każdy klient, który odwiedzi jedną z naszych księgarń w godzinach 19–23 i zakupi tam książkę, będzie mógł otrzymać 25-procentowy rabat na zakup asortymentu w drugim z naszych sklepów. Warto pamiętać, że do skorzystania ze zniżki upoważniać będzie posiadanie paragonu fiskalnego.

Co więcej, zarówno w MOCAK Bookstore, jak i Bunkier Bookstore MOCAK będzie można uzyskać 20-procentowy rabat na publikacje MOCAK-u oraz  Bunkra Sztuki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach przygotowanych przez księgarnie MOCAK-u, jak i odwiedzenia nas 20 września. Do zobaczenia!

 

Pełen program Nocy Księgarń >>