OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Powtórka z historii sztuki. Odstresuj się! Techniki radzenia sobie ze stresem// | #MOCAKonline

Powtórka z historii sztuki. Odstresuj się! Techniki radzenia sobie ze stresem | #MOCAKonline

26.03.2022 godz. 15–16.30

Opublikowano: 17.02.2022

Wychodząc naprzeciw potrzebom maturzystów, MOCAK przygotował cykl 12 spotkań online >>, podczas których pomożemy uporządkować wiedzę, poznać sztukę najnowszą, powtórzyć najważniejsze informacje oraz nauczyć się skutecznie rozwiązywać zadania na egzaminie dojrzałości z historii sztuki.

Spotkania będą odbywać się w soboty od lutego do kwietnia 2022 roku w godzinach 15–16.30.

W sobotę, 26 marca, o godzinie 15 na półmetku naszego maturalnego cyklu Powtórka z historii sztuki zapraszamy na spotkanie poświęcone technikom radzenia sobie ze stresem.

Nawet 80% subiektywnie odczuwanego obciążenia, czyli stresu, potrafimy wyprodukować sami: wracamy myślami do trudnych sytuacji, na nowo przeżywając związane z nimi emocje, fantazjujemy o tym, co nam nie wyjdzie, z czym się nie wyrobimy i jak wielka to będzie klapa. Autostres, o którym mowa, to największe straty energii dla naszego organizmu.

Jak sobie radzić ze stresem? Jak zadbać o siebie, kiedy na horyzoncie ważny egzamin – matura – i towarzysząca mu silna presja na dobre wyniki? W trakcie spotkania poznamy techniki redukowania stresu: reagowania na napięcia i rozluźniania się. Dowiemy się, jak wspierać siebie tak, by minimalizować obciążenie organizmu autostresem i znajdować codzienną równowagę. I co zrobić, kiedy przed egzaminem lub w jego trakcie zaczniemy się mocno stresować.

Zajęcia trwają 90 minut. Prowadzone będą na platformie Zoom. Spotkania odbywają się w kameralnych grupach. Opłata za udział wynosi 20 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Boookstore pod tym linkiem >>

Kup bilet!

Po zakupie biletu zostaną do Państwa przesłane szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w spotkaniu. Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymają Państwo e-maila zwrotnego, bardzo prosimy o sprawdzenie folderu spam oraz kontakt z Działem Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u pod adresem edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Spotkanie poprowadzi Weronika Idzikowska, trenerka i edukatorka z Małopolskiego Instytutu Kultury.