OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Radość życia!// MOCAK na Kraków Live Festival 2019

Radość życia! MOCAK na Kraków Live Festival 2019

16.08.2019

Opublikowano: 13.08.2019

W tym roku na Kraków Live Festival można będzie odwiedzić autobus MOCAK-u z mobilną wystawą sztuki. Na uczestników festiwalu czekają fotografie, filmy oraz instalacje autorstwa 23 artystów z Kolekcji MOCAK-u. Będziemy tuż przy Kraków Stage!

Jedna z prac, które zaprezentujemy, to Radość życia – fotografia legendarnej polskiej artystki Natalii LL z 1966 roku. Zapraszamy do wspólnej akcji, podczas której można będzie zreinterpretować i odtworzyć gest artystki, samemu wyrażając radość życia! Śledź akcję w mediach społecznościowych: #MOCAKklf2019 #radośćMOCAKklf

Wszystkich uczestników Kraków Live Festival zapraszamy też do odwiedzenia Muzeum i zwiedzenia trwających wystaw. Festiwalowa opaska lub bilet upoważniają do zakupu biletu do Muzeum w specjalnej cenie 1 zł.

W nawiązaniu do wystawy Natura w sztuce codziennie na festiwalu będziecie mogli szyć wielorazowe woreczki na zakupy w ramach akcji Wielorazówka. Przy autobusie MOCAK-u zostanie uruchomiony otwarty warsztat, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne materiały. Foliowa reklamówka jednorazowa produkowana jest w sekundę, a rozkłada się  nawet 400 lat, nic nie zastąpi jej lepiej niż festiwalowa pamiątka – własnoręcznie zrobiony woreczek.