OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Konkurs artystyczny //Kierujemy na sztukę!//

Konkurs artystyczny Kierujemy na sztukę!

Opublikowano: 19.02.2013

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3–11 lat do udziału w pierwszym konkursie artystycznym organizowanym przez MOCAK. Konkurs stanowi część projektu Zabawy z książką. W jego ramach 17 lutego 2013 roku odbyły się trzecie warsztaty literacko-plastyczne, podczas których dzieci przeczytały książkę Dokąd iść? Mapy mówią do nas oraz zapoznały się między innymi z mapami wielkich miast, patyczkową mapą nawigacyjną, mapami nieba, planem MOCAK-u.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu własnej mapy prowadzącej do fascynującego świata sztuki współczesnej. Zachęcamy do inspirowania się pracami prezentowanymi w MOCAK-u.

Prace wykonane w dowolnej formie i technice bądź ich dokładną dokumentację fotograficzną należy dostarczyć do 11 marca 2013 roku osobiście do recepcji Muzeum,  pocztą  na adres Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków, z dopiskiem Dział Edukacji – Konkurs (liczy się data wpłynięcia pracy do Muzeum) lub pocztą elektroniczną na adres (w przypadku prac wykonanych za pomocą programów komputerowych i zdjęć).

Do prac należy dołączyć opis według wzoru:

Autor:

  1. Tytuł
  2. Data urodzenia
  3. Miejsce zamieszkania

Laureaci zostaną wyłonieni 15 marca 2013 roku przez jury w składzie: Elżbieta Sala, Małgorzata Kuśnierz, Kinga Lubowiecka, Maria Wegenke.

Autorzy trzech nagrodzonych prac otrzymają książki Dokąd iść? Mapy mówią do nas. Po rozstrzygnięciu konkursu istnieje możliwość odebrania przesłanych do Muzeum prac. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nadesłanych prac oraz ich zdjęć do celów promocyjnych.