OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Smuteczki małpeczki// – warsztaty rodzinne

Smuteczki małpeczki – warsztaty rodzinne

24.08.2019 godz. 12

Opublikowano: 31.07.2019

W sobotę 24 sierpnia o godzinie 12 MOCAK oraz AWM Agencja Wydawnicza zapraszają dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na warsztaty inspirowane książką Katarzyny Vanevskiej Smuteczki małpeczki, prowadzone przez autorkę.

W czasie zajęć poznamy historię małpki, która porównując się z innymi bohaterami książki, nie dostrzega swoich mocnych stron. Towarzysząc jej, przekonamy się, jak wielka jest siła uśmiechu oraz doceniania samego siebie.

Seria Ach, te zwierzaki zawiera zabawnie ilustrowane wierszyki z morałem, przedstawiające proste historyjki o pełnych temperamentu zwierzętach, które mają wiele przygód i doświadczają różnych emocji. Publikacje te nie tylko skłaniają do refleksji na temat uczuć, ale też kształtują empatię, rozwijają wyobraźnię oraz wzbogacają słownictwo.

Książka jest odpowiednia zarówno dla maluszków (całokartonowa, zaokrąglone rogi), jak i dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać (odpowiednio duże, zróżnicowane pismo).

Wstęp 10 zł*. Liczba miejsc ograniczona. Materiały zapewnia Muzeum. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczną: (12) 263 40 36.

 

* dla posiadaczy Karty Krakowskiej wstęp za 1 zł.