OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Zabawki, które pomagają//. Wspólne tworzenie zabawek edukacyjnych

Zabawki, które pomagają. Wspólne tworzenie zabawek edukacyjnych

09.06.2018 godz. 17

Opublikowano: 04.06.2018

W sobotę, 9 czerwca, o godzinie 17 zapraszamy na pierwszą odsłonę warsztatów, podczas których zastanowimy się nad edukacyjnym potencjałem zabawek. Każdy uczestnik będzie miał szansę zrobić kilka zabawek, a także przyczynić się do powiększenia ich kolekcji w bibliotecznym kąciku dla dzieci. To okazja, by odkryć w sobie majsterkowicza, artystę i złotą rączkę!

Biblioteka MOCAK-u dba o edukacyjny charakter oferty dla najmłodszych czytelników. Można u nas znaleźć pięknie zaprojektowane i nagradzane książki dla dzieci oraz materiały zachęcające do własnych twórczych poszukiwań. Wspólne konstruowanie prostych zabawek to nie tylko ciekawe spędzanie czasu, ale również radość z późniejszej zabawy.

W warsztatach można uczestniczyć niezależnie od wieku. Szczególnie zapraszamy dzieci z opiekunami. Dzieci starsze mogą działać samodzielnie, a młodsze zachęcamy do udziału ze wsparciem rodziców.

Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem biblioteka@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 36 w godzinach otwarcia Biblioteki MOCAK-u.

Warsztaty są kontynuacją spotkań odbywających się w Bibliotece w latach 2016–2017, podczas których ponad 300 osób włączyło się w akcję charytatywną Ośmiorniczki dla wcześniaków.

 

 

Wydarzenie odbywa się w ramach akcji Noc Bibliotek.