OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Twórcza Kolekcja//

Twórcza Kolekcja

12.07.2015 godz. 12

Opublikowano: 08.06.2015

Zapraszamy na cykl nieodpłatnych warsztatów prowadzonych przez artystów i edukatorów. Zajęcia umożliwią dzieciom i młodzieży twórcze poznawanie współczesnej sztuki, jak również odkrywanie i rozwijanie ich artystycznego potencjału. Każde spotkanie będzie ukazywało inny aspekt Kolekcji MOCAK-u.

Jak działa chaos i porządek?
12.7, niedziela, godz. 12

Warsztaty poprowadzi artysta Piotr Lutyński. Jego prace można podziwiać w Kolekcji MOCAK-u. Prosimy zgłaszać uczestników w wieku 5–11 lat.

Czym jest instalacja?
26.7, niedziela, godz. 12

Warsztaty poprowadzi Monika Smyła, edukatorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Prosimy zgłaszać uczestników w wieku 5–11 lat.

Zobacz rytm
9.8, niedziela, godz. 12

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Wojdyła, absolwentka wrocławskiej ASP, ucząca projektowania graficznego i rysunku na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Prosimy zgłaszać uczestników w wieku 8–12 lat.

Światło, kolor, dźwięk
23.8, niedziela, godz. 12

Warsztaty poprowadzi artysta Piotr Lutyński. Jego prace można podziwiać w Kolekcji MOCAK-u. Prosimy zgłaszać uczestników w wieku 5–11 lat.

Maluje się!
27.9, niedziela, godz. 12

Warsztaty poprowadzi dr Michał Zawada, malarz, asystent w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Prosimy o zgłaszanie się młodzieży, w wieku 14–18 lat, zainteresowanej tworzeniem.

Zgłoszenia na warsztaty i projekty edukacyjne: edukacja@mocak.pl, lub telefonicznie: 12 263 40 29